Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OPERATOR OBRABIAREK CNC (PL/UA)

ikona Dodano: 09.06.2022
ikona 3200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Murarska 17a, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa automatów tokarskich, kontrolowanie poprawności obróbki, dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn, obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane roczne doświadczenie na produkcji, dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność w wykonywaniu zadań, umiejętności pracy w zespole, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest wymagane- pracodawca prowadzi szkolenia wdrażające i stanowiskowe), mile widziane umiejętności podstawowej obsługi maszyn CNC, umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi, przestrzeganie zasad i norm BHP

Pracodawca

Nazwa: Unimet Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Adres: Murarska 17A, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

OPERATOR OBRABIAREK CNC (PL/UA)
ikonaTychy
UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.