Praca OPERATOR OBRABIAREK CNC

Dodano: 06.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ciepielowska 9, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: przygotowanie obrabiarki do realizacji zadań produkcyjnych , weryfikacja parametrów obróbki , wymiana narzędzi i oprzyrządowania stosownie do wykonywanych operacji; realizacja produkcji i nadzór nad jakością i wydajnością wytwarzanych wyrobów; organizacja pracy na stanowisku; wykonywanie poleceń i wskazówek przełożonych;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość w zakresie obsługi maszyn CNC,znajomość w zakresie rysunku technicznego,umiejętności w zakresie własnej organizacji pracy,umiejętności komunikacji i pracy w zespole,zaangażowanie , sumienność , dokładność. Pracodawca oświadcza że wszystkie zgłoszenia zostaną uważnie przeanalizowane, choć zastrzegają sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosze o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-1997 o Ochronie danych osobowych . Dz.U.Nr 133,poz.883 z późniejszymi zmianami)"

Pracodawca

Nazwa: "MELACO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Ciepielowska 9, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych: CV + list motywacyjny osobiście do siedziby firmy lub drogą elektroniczną na adres: Aplikuj