Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OPERATOR MASZYN SMT

ikona Piaskowiec
ikona Dodano: 15.05.2022
ikona 3100 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 82-112 Piaskowiec 41A, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Firma Raf-Tronik Bis S.C. zajmuje się: -Zaopatrzeniem w elementy i podzespoły elektroniczne, mechaniczne, elektryczne, wiązki kablowe oraz przewody elektroniczne. -Kompleksowymi wycenami montażu elementów pod zlecenie klienta. -Wykonujemy także montaż SMT/THT na zlecenie wraz z zapewnieniem elementów do produkcji. -Tworzymy bufory magazynowe pod konkretnego klienta. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Przygotowywanie, programowanie i bieżąca obsługa linii montażowej SMT. Zapewnienie ciągłości pracy maszyn SMT. Wyposażanie linii SMT w niezbędne komponenty. Uzupełnianie komponentów elektronicznych w trakcie produkcji. Przezbrajanie maszyn SMT związane ze zmianą produkcji na linii montażowej. Kontrola procesu produkcji. Obsługa magazynu komponentów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto+ do uzgodnienia ( wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: Wykształcenie w kierunku technicznym (preferowane elektroniczne). Umiejętność czytania schematów elektronicznych. Znajomość podzespołów elektronicznych. Znajomość zasad związanych z poprawnym montażem elementów SMD. Zaangażowanie w powierzone zadania. Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań. Odpowiedzialność. Znajomości obsługi komputera. Pracodawca oferuje: Umowę o pracę. Przyjazną atmosferę w miejscu zatrudnienia. Pracę od poniedziałku do piątku. Pracę w godzinach 8-16. Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą. Szkolenia stanowiskowe.

Pracodawca

Nazwa: RAF-TRONIK BIS S.C. Paweł Achramowicz, Agnieszka Borek

Adres: Lipowa 4A, 83-011 Koszwały, powiat: gdański, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Aplikuj

OPERATOR MASZYN SMT
ikonaPiaskowiec
RAF-TRONIK BIS S.C. Paweł Achramowicz, Agnieszka Borek