Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH

ikona Krotoszyn
ikona Dodano: 20.06.2022
ikona 4000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mahle 6, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie mile widziane Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem dojazd z Krotoszyna i okolic (autobus, 40 zł m-c) trzy zmiany

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia: w okresie próbnym

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 21.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

Pracodawca

Nazwa: ASISTWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Mahle 6, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny, kontakt osobisty ze skierowaniem

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH
ikonaKrotoszyn
ASISTWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ