Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

ikona Tychy
ikona Dodano: 31.05.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona 3800 - 5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych. prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej. Kontrola jakości na wybranym etapie produkcji

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 800 do 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: 3450 zł brutto + 10 % premii + dodatek 200 zł brutto za prace w systemie równoważnym po 12 g (7-19,19-7)+ 100-200 zł brutto dodatku za pracę w godzinach nocnych. Możliwość przejścia w struktury firmy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data zakończenia: 30.04.2021

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: zdolności techniczne i manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ponadto firma proponuje program benefitów (dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego)

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Plac Grunwaldzki 8/10, 40-950 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ
ikonaTychy
kontakt przez OHP