Praca OPERATOR LINII NALEWCZYCH

Kędzierzyn-Koźle
Dodano: 07.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3400 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn nalewczych, obsługa wózka widłowego, nadzorowanie przekazywania produktów do magazynów, sprawdzenie i przygotowanie urządzeń do uruchomienia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.10.2021

Wymagania konieczne

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. zawodowe, uprawnienia na wózek widłowy, dyspozycyjność do pracy na III zmiany Praca pon.-pt. 6-14, 14-22, 22-6

Pracodawca

Nazwa: FLUKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: UNIWERSYTECKA 13, 40-007 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny