Praca OPERATOR/KA MONTAŻU PŁYTEK ELEKTROMECHANICZNYCH (PCB)

Dodano: przedwczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 6500 - 9700 zł / miesiąc

Operator/ka montażu płytek elektromechanicznych (pcb)

Miejsce pracy: Gdańsk
LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) kandydatów i kandydatek na stanowisko: Operator/ka montażu płytek elektronicznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa automatycznych urządzeń do produkcji wyrobów elektronicznych

· wymiana komponentów

· lutownie lutownicami

· kontrola produkowanych elementów

· układanie na regałach

WYMAGANIA:

· ogólnie dobra sprawność fizyczna

· sprawność manualna, dobry wzrok

· mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

· rzetelność, precyzja, dokładność

· dyspozycyjność

OFERUJEMY:

· umowę o pracę

· pełny etat

· atrakcyjne wynagrodzenie

· system premiowy

· szkolenia stanowiskowe

· możliwość rozwoju

· pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie Cv na adres: Aplikuj

W tytule proszę wpisać: Produkcja - nuzle

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV.

Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz zgodę na przetwarzanie tych danych.

Klauzulę można pobrać na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl