Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OLIGOFRENOPEDAGOG

ikona Cieszyn
ikona Dodano: 22.06.2022
ikona Umowa zlecenie
ikona 55 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 144

Wynagrodzenie brutto: od 55 PLN

Opis wynagrodzenia: praca na terenie gminy Cieszyn zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta w miejscu zamieszkania osoby dla której są świadczone usługi

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: co najmniej półroczne doświadczenie zgodne z rozporządzeniem w sprawie specjalisytycznych usług opiekuńczych, predyspozycje osobowościowe do pracy z osobami niepełnosprawnymi, umiejętność dobrej organizacji pracy

Pracodawca

Nazwa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Cieszynie

Adres: Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

OLIGOFRENOPEDAGOG
ikonaCieszyn
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Cieszynie