Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stalowa 5, 37-420 Rudnik nad Sanem, powiat: niżański, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Obróbka strumieniowo-ścierna (ścierniwem metalowym) - elementów o różnym kształcie i wielkości w komorze śrutowniczej, czyszczenie, konserwacja oraz bieżąca kontrola stanu sprzętu i urządzeń. Transport elementów i układanie na wózkach.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, obsługa wciągarek pneumatycznych, elektrycznych, obsługa suwnicy z poziomu"0" - dodatkowy atut, kurs przyuczający do zawodu śrutowacz- piaskarz - mile widziany.

Pracodawca

Nazwa: MOSTOSTAL SIEDLCE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa

Adres: Terespolska 12, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV do pracodawcy

OCZYSZCZACZ
ikonaRudnik nad Sanem
Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa