Praca OCYNKOWACZ

Dodano: 01.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4300 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Rozformowanie wsadu , oczyszczenie i ułożenie na palecie lub w koszu. Dbanie o porządek na stanowisku pracy .

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.09.2021

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. brak, dobra kondycja fizyczna, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole Praca w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym 6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30

Pracodawca

Nazwa: Maciej Zaic FIRMA TBS

Adres: SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv