Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca obsługa klienta w sieci komórkowej osoby z orzeczeniem

ikona Bydgoszcz
ikona Dodano: przedwczoraj
ikona 3500 zł / miesiąc

Obsługa klienta w sieci komórkowej osoby z orzeczeniem

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Opis stanowiska:
zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów w sklepie
aktywne doradztwo i pomoc Klientowi w zakupach
dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami
utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami
Wymagania:
komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem
dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
inicjatywa i zaangażowanie w pracę
umiejętność pracy w zespole
mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze Klienta
umiejętność obsługi komputera min. na poziomie podstawowym.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia
przewidywalny i elastyczny grafik pracy
prywatną opieka medyczna
ubezpieczenie grupowe
kartę MultiSport
wyprawki szkolne dla dzieci
pakiet szkoleń i certyfikaty
dofinansowanie do wakacji
zniżki na produkty firmowe
świetną atmosferę i dobre warunki pracy.
obsługa klienta w sieci komórkowej osoby z orzeczeniem
ikonaBydgoszcz
salon komórkowy