Praca Obsługa klienta biznesowego |praca 8-16

Sopot
Dodano: 16.11.2021
Inny
Pełny etat
3500 - 4500 zł / miesiąc

Obsługa klienta biznesowego |praca 8-16

Miejsce pracy: Sopot
Jesteś młodą osobą i chcesz podbudować swoje dotychczasowe doświadczenie ?

Jeśli tak, to doskonale trafiłeś/aś!

Nic nie napędza nas tak do działania, jak chęć do rozwoju oraz zaangażowanie!

Martwisz się, że nie posiadasz doświadczenia zawodowego?

Dla Nas to nie problem - szkolimy naszych pracowników od podstaw!

Poznaj miejsce, w którym łączymy świetne zarobki z niepowtarzalną atmosferą oraz elastyczną ścieżką rozwoju.

Odkryj z nami swój sukces!

Pewnie zadajesz sobie pytanie kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą handlowo-marketingową z wieloletnim doświadczeniem o wysokiej pozycji na rynku. Od wielu lat współpracujemy z największymi producentami energii na rynku Polskim. W czasie pandemii otworzyliśmy aż 3 placówki - Wrocław, Kraków, Warszawa - dla nas niemożliwe nie istnieje :)

Co oferujemy ?

- atrakcyjne wynagrodzenie
- konkursy premiowe
- pakiet szkoleń (od podstaw)
- zarządzanie swoim czasem pracy
- wolne weekendy i święta
- wsparcie na każdym etapie pracy
- LuxMed Multisport dla zainteresowanych

CZEGO OCZEKUJEMY ?

- dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku
- wykształcenia min. średniego
- pozytywnego nastawienia
- umiejętności swobodnej komunikacji
- chęci do nauki i rozwoju
- zaangażowania w dążeniu do wyznaczonego celu

JAKIE BĘDĄ TWOJE GŁÓWNE ZADANIA ?

- obsługa klienta biznesowego w zakresie sprzedaży
- budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami biznesowymi
- Uzupełnianie dokumentów i raportów
- Prowadzenie spotkań biznesowych

Chcesz Nas lepiej poznać? Wyślij swoje CV :)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie klauzuli RODO.