Praca Norwegia - Lakiernik Samochodowy

Dodano: 21.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 7400 - 11200 zł / miesiąc

Norwegia - lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Poznań
Poszukujemy doświadczonych lakierników samochodowych do pracy w autoryzowanych serwisach w Norwegii .

Obowiązki :
Maskowanie i przygotowanie do malowania
Malowanie farbami natryskowymi
Polerowanie

Wymagania od kandydata:
Pozytywne nastawienie
Umiejętność pracy w zespole
Dbałość o szczegóły
Nastawienie na wysoką wydajność w pracy

Wymagane kwalifikacje:
Doświadczenie w malowaniu farbami wodnymi
Umiejętność mieszania oraz dobierania kolorów
Podstawowe umiejętności blacharskie
Dyplom lub tytuł czeladnika w zawodzie lakiernik samochodowy

Co oferujemy:
Umowę na czas nieokreślony
Norweskie wynagrodzenie oraz benefity
37,5 godziny pracy tygodniowo (masz czas na pracę i dla rodziny)
Pomoc w znalezieniu mieszkania – pokrywamy depozyt, płatność za mieszkanie po pierwszej wypłacie
Pomoc przy uzyskaniu pozwolenia na pracę oraz innych niezbędnych dokumentów

Informacje o lokalizacji:
Dobre połączenie z lotniskiem
Bliskość natury ( góry, fiordy)
Nadmorski klimat, czysta woda – okolice przyjazne rodzinom.

Dyskrecja- nie skontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą

Pytania? Napisz do nas na WhatsApp pod numerem : 507 - pokaż numer telefonu - 507955252

Więcej ofert pracy znajdziesz : https://bit.ly/2E5mNrN
Work Supply Poland
Certyfikat 8814