Praca NAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA (O)

Tarnów
Dodano: 01.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Widok 39, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Nauczyciel - wychowawca

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna. Praca w Tarnowie na dwie zmiany w godz.: 6.00-14.00, 9.00-17.00; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto + premia. Kontakt: Niepubliczne Przedszkole "OXFORDZIK" w Tarnowie, ul. Widok 39, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 516 663 544.

Pracodawca

Nazwa: Niepubliczne Przedszkole "OXFORDZIK" w Tarnowie

Adres: Widok 39, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

NAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA (O)
Tarnów
Niepubliczne Przedszkole "OXFORDZIK" w Tarnowie