Praca NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Iława
Dodano: 05.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3700 - 4200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zielona 81, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć edukacyjnych z dziećmi w wieku przedszkolnym, opieka nad dziećmi ( w placówce oraz poza nią), praca dydaktyczno-wychowawcza, prowadzenie dokumentacji nauczania. Niepubliczne Przedszkole ,, Zielona Żyrafa"

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 700 do 4 200 PLN

Opis wynagrodzenia: jw.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne, edukacja przedszkolna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wykształcenia (3700-4200 zł brutto) - pracę w kreatywnym zespole, miłą i rodzinną atmosferę, - udział w szkoleniach rozwijających, uczących nowych umiejętności oraz podnoszących kwalifikacje, -umowę na pełen etat, -elastyczne godziny pracy, 7 godzin dziennie Szukamy osób, które: - posiadają wykształcenie pedagogiczne w specjalizacji wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, - mają pasję i predyspozycje do pracy z dziećmi -cechują się kreatywnością, otwartością na nowe trendy w edukacji, gotowością do pracy metodami projektu, - mile widziana znajomość komunikacji empatycznej (Porozumienia bez przemocy NVC) -mile widziane dodatkowe kwalifikacje np. j. obcy, terapia pedagogiczna, logopedia itp. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: Fundacja 2U

Adres: Zielona 81, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Iława
Fundacja 2U