Praca NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Dzierżążno
Dodano: 28.10.2021
Umowa o pracę
Część etatu
2800 - 4046 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: EDUKACJI NARODOWEJ 4/a, 83-332 Dzierżążno, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Praca nauczyciela wspomagającego posiadającego kwalifikacje z pedagogiki specjalnej, z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 4 046 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.01.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Pedagog specjalny

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi

Pracodawca

Nazwa: Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie

Adres: EDUKACJI NARODOWEJ 4/a, 83-332 Dzierżążno, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv