Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca NAUCZYCIEL PRZEDMIOTU GEOGRAFIA

ikona Łowicz
ikona Dodano: 05.06.2022
ikona 2250 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Podrzeczna 30, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Stanowisko: nauczyciel przedmiotu geografia Obowiązki nauczyciela zgodnie z ustawą KARTA NAUCZYCIELA

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: geografia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Spełnienie wymagań kwalifikacyjnych dla nauczycieli

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łowiczu

Adres: Podrzeczna 30, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTU GEOGRAFIA
ikonaŁowicz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łowiczu