Praca NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH DLA ZAWODU TECHNIK HODOWCA KONI

Benice
Dodano: 09.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2949 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 72-400 Benice 12, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: PROWADZENIE ZAJĘĆ Z MŁODZIEŻĄ ZWIĄZANĄ ZTEMATYKĄ ZAWODU TECHNIK HODOWCA KONI: PODSTAWY UŻYTKOWANIA KONI, kzp_UŻYTKOWANIE KONI, PODSTAWY URZYTKOWANIA KONI, PODSTAWY HOWU I HODOWLI KONI, kzp_SZKOLENIE I UZYTKOWANIE KONI, ORGANIZOWANIE PRODUKCJI W GOSPODARSTWIE ROLNYM, kzp_UŻYTKOWANIE KONI I TRANSPORT

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN

Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia brutto: 2949,00 zł

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, aktualna książeczka zdrowia , dobra organizacja pracy własnej

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Dodatkowym atutem będzie : przygotowanie pedagogiczne lub doświadczenie zawodowe które Dyrektor Technikum uzna za wystarczalne aby nauczać zawodu. [Inne] : MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ZWIĄZANE Z PRACĄ Z MŁODZIEŻĄ. Zróżnicowanie wynagrodzenia w zależności od posiadanego stopnia awansu zawodowego lub od formy zatrudnienia.

Pracodawca

Nazwa: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W BENICACH

Adres: 72-400 Benice 12, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH DLA ZAWODU TECHNIK HODOWCA KONI
Benice
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W BENICACH