Praca NAUCZYCIEL GRY NA FORTEPIANIE

Dodano: 04.10.2021
Umowa zlecenie
30 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Narutowicza 1, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Nauczyciel gry na fortepianie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 30

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Preferowane wykształcenie pedagogiczne, ukończona szkoła muzyczna I lub II stopnia lub Akademia Muzyczna, komunikatywność - umiejętność pracy z dziećmi. Miejsce wykonywania pracy: Ośrodek Kultury w Brzeszczach, ul. Narutowicza 1. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie.

Pracodawca

Nazwa: METRUM Krzysztof Gawęda

Adres: 34-120 Inwałd, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 606 335 683 lub mailowy - Aplikuj

NAUCZYCIEL GRY NA FORTEPIANIE
Brzeszcze
Metrum Krzysztof Gawęda