Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca NAUCZYCIEL FIZYKI

ikona Dodano: 22.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Część etatu
ikona 3049 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kotsisa 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Nauczanie fizyki w szkole podstawowej. wymiar etatu 14/18

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 049 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zgodnie z tabelą MEN proporcjonalnie do wymiaru etatu

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizyka lub pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dopuszczalny brak kwalifikacji nauczycielskich, możliwe zatrudnienie osoby w trakcie studiów

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa Nr 15

Adres: Kotsisa 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

NAUCZYCIEL FIZYKI
ikonaGorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa NR 15