Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ

ikona Zgorzelec
ikona Dodano: 18.05.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona 3010 - 5068 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: gromadzenie, ewidencjonowanie,selekcjonowanie biblioteki szkolnej; udostępnianie księgozbioru i organizowanie warsztatu informacyjnego biblioteki; wspomaganie nauczycieli przedmiotów w pracy dydaktycznej przez dostarczanie właściwej lektury i innych środków dydaktycznych; inicjowanie i prowadzenie działań służących popularyzacji czytelnictwa oraz wyrabianiu nawyków korzystania z książki i innych nośników informacji; gromadzenie i upowszechnianie informacji pedagogicznych dla środowiska szkolnego; pensum 30/30 etatu;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 5 068 PLN

Opis wynagrodzenia: zgodnie z Kartą Nauczyciela

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: bibliotekoznawstwo

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe; umiejętność :praca w zespole oraz pracy z dziećmi;

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W ZGORZELCU

Adres: Władysława Reymonta 16, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV,list motywacyjny, udokumentowane wykształcenie

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ
ikonaZgorzelec
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W ZGORZELCU