Praca MURARZ

polska
Dodano: 25.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 3800 - 5800 zł / miesiąc

Murarz

Miejsce pracy: polska
POWER JOB CONSULTING -to Agencja Pośrednictwa Pracy ,która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży budowlanej .Obecnie oferujemy pracę dla pracowników budowlanych na stanowisko

MURARZ

Firma Power Job Consulting posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numer 21808

MIEJSCE PRACY:

Brunszwik (Braunschweig)

ROZPOCZECIE PRACY

04.10.2021

WYMAGANIA:

doświadczenie
komunikatywna znajomość j. niemieckiego
mile widziany własny samochód

PRACODAWCA OFERUJE:

wynagrodzenie dla osoby prowadzącej grupę 15,70 brutto plus 12 euro dzienna dieta za każdy przepracowany 8 godz dzień

wynagrodzenie-12,85 brutto plus 24 euro dzienna dieta za przepracowany 8 godzinny dzień

zatrudnienie na niemieckich warunkach-umowa z niemieckim pracodawcą
składki i podatki odprowadzane w Niemczech
płatny urlop
możliwość cotygodniowych zaliczek
możliwość pracy w nadgodzinach
darmowe zakwaterowanie
pełne ubezpieczenie socjalne

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

przygotowanie zapraw murarskich
obsługa maszyn budowlanych
wykonywanie prac budowlanych według rysunku technicznego
prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw
wykonywanie murów z otworami na okna i drzwi

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048 - pokaż numer telefonu - 048 533622600

0048 - pokaż numer telefonu - 048 533644600

Lub kontakt e-mail

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem".

MURARZ
polska
POWER JOB CONSULTING