Praca MONTER WIĘŹBY DACHOWEJ

Gniezno
Dodano: 16.08.2021
Umowa zlecenie
4000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Montaż gotowych elementów więźby dachowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie: 4000,00 brutto

Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 17.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: ogólna dobra kondycja psychofizyczna, praca na wysokości do 3 metrów, prawo jazdy kat B

Pracodawca

Nazwa: SARA SUCHODOLSKA-MAJCHRZAK

Adres: 62-200 Gniezno 12, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.