Praca MONTER UKŁADÓW HAMULCOWYCH

Częstochowa
Dodano: 09.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Kontrolowanie i składanie elementów zacisków hamulcowych na liniach produkcyjnych, kontrola jakości, pakowanie gotowych zacisków

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: System czasu pracy trzyzmianowy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: min. 6 miesięcy doświadczenia w podobnej branży; brak uczulenia/przeciwwskazań na cynk i cynę; wysoka sprawność manualna; ogólna dobra sprawność fizyczna; brak przeciwwskazań do: dźwigania, pracy w pozycji stojącej, pracy w nocy.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania, można wydać skierowanie