Praca MONTER RUSZTOWAŃ / BRYGADZISTA

Dodano: 22.11.2021
Umowa zlecenie
19 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zamkowa 56, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: montaż / demontaż rusztowań; nadzór nad pracami podległej brygady

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 120

Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.01.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Rusztowania budowlano-montażowe metalowe – montaż i demontaż, dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie i motywacja w pracy, sumienność

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Inne] : Praca w delegacji zgodnie ze wskazaniami pracodawcy np. Warszawa, Połaniec, Gdańsk, Kraków

Pracodawca

Nazwa: N-PROJECTS SP. Z O.O.

Adres: Piaskowa 2a/5, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.