Praca Monter pojazdów mechanicznych, pełen etat, firma ta-no

Dodano: 25.07.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 3400 - 5200 zł / miesiąc

Monter pojazdów mechanicznych, pełen etat, firma ta-no

Miejsce pracy: Kolonia Zawada
W związku z otwarciem nowego zakładu produkcyjnego oraz ciągłym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy pracowników na stanowisko: Monter pojazdów mechanicznych

Jeżeli chcesz pracować w przyjaznym zespole, z zachowaniem równowagi pomiędzy pracą, a czasem wolnym, w nowoczesnym serwisie, w otoczeniu najnowszych technologii, za stawkę odpowiadającą Twoim umiejętnościom, to stanowisko czeka na Ciebie!

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Kolonia Zawada.

Opis stanowiska pracy:

montaż przyczep samochodowych,

montaż zabudów na pojazdach użytkowych.

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie,

- dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy,

- kompetencje miękkie (komunikatywność, otwartość),

- zdolności manualne,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,

- możliwość przyuczenie absolwenta szkoły, osoby chętnej do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.