Praca MONTER MASZYN

Dodano: 12.04.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Budowlanych 15, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: montaż podstawowych elementów i podzespołów maszyn, przygotowywanie elementów do montażu głównego, prace manualne

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia: - w zależności od umiejętności i doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 13.04.2021

Wymagania konieczne

Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, posługiwanie się narzędziami, elektronarzędziami, obsługa komputera, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Pracodawca

Nazwa: VMI Poland Sp. z o.o.

Adres: Budowlanych 15, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, kwalifikacje zawodowe, posiadane uprawnienia