Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: 08.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona 3800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: IGNACEGO ŁUKASIEWICZA 2, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Przygotowanie i montaż elementów konstrukcji stalowej, prace ślusarskie (cięcie, szlifowanie, wiercenie), kontrolę jakości w oparciu o rysunek techniczny, przygotowanie materiałów do spawania, szlifowania elementów i spoin. Praca w Czechowicach-Dziedzicach od poniedziałku do piątku w godz. 06.00-14.00. Umowa na okres próbny 3 m-ce, docelowo na czas nieokreślony

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem , Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe. Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość specyfiki montażu konstrukcji stalowej, dyspozycyjność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m. Wymagane posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechaniczym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładnunkiem. Konieczne posiadanie uprawnień do spawania metodą TIG i MAG.

Pracodawca

Nazwa: REM SERWIS CZECHOWICE-DZIEDZICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

Adres: IGNACEGO ŁUKASIEWICZA 2, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny lub CV na e-mail

MONTER-CD
ikonaCzechowice-Dziedzice
Rem Serwis Czechowice-Dziedzice Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach