Praca MONTAŻYSTA MEBLI

Dodano: 24.11.2021
Umowa zlecenie
19 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mazepy 8/10, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: montaż mebli w lokalu klienta w Gdańsku i okolicy - montaż mebli na podstawie przedstawionych rysunków technicznych. Samodzielne stanowisko. Praca w godzinach: 7-16

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.07.2021

Data zakończenia: 19.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: umiejętność czytania rysunków technicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: bardzo dobra znajomość technik montażu mebli, umiejętność samodzielnego wycinania formatek na piłach formatowych, umiejętność samodzielnego oklejania na wysoko wyspecjalizowanej okleiniarce stolarskiej, umiejętność samodzielnego montażu szafek na podstawie rysunków technicznych, umiejętność samodzielnego montażu akcesoriów blum (a w szczególności blummotion), dokładność i szybkość pracy.

Pracodawca

Nazwa: Kocan Meble Mirosław Kocan

Adres: Mazepy 8/10, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -