Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca MŁODSZY WYCHOWAWCA, WYCHOWAWCA, STARSZY WYCHOWAWCA

ikona Kożuchów
ikona Dodano: 12.06.2022
ikona 3010 - 3500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Traugutta 17/6, 67-120 Kożuchów, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Organizacja zajęć wychowawczych z dziećmi, organizacja czasu wolnego, odrabianie lekcji i prowadzenie dokumentacji, współpraca z rodzicami i instytucjami. Praca na zastępstwo z możliwością stałego zatrudnienia w ruchu ciągłym 6-14; 14-22; 22-6:00 również w dni wolne.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, min licencjat na kierunku pedagogika opiekuńcza, resocjalizacja, nauka o rodzinie, praca socjalna, psychologia lub na innym kierunku uzupełnione o studia podyplomowe obejmujące resocjalizację, pedagogikę opiekuńczą, prace socjalną. Systematyczność, sumienność, odpowiedzialność.

Pracodawca

Nazwa: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 3 w Kożuchowie

Adres: Traugutta 17/6, 67-120 Kożuchów, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV,Kontakt uprzednio telefoniczny

MŁODSZY WYCHOWAWCA, WYCHOWAWCA, STARSZY WYCHOWAWCA
ikonaKożuchów
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 3 w Kożuchowie