Praca MŁODSZY WYCHOWAWCA, WYCHOWAWCA (1/2 ETATU)

Katowice
Dodano: 27.10.2021
Umowa o pracę
Część etatu
1400 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Aleja Wojciecha Korfantego 141, 40-154 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Realizowanie bieżących planów pracy dydaktyczno-wychowawczej. Organizowanie zajęć wychowawczych o charakterze edukacyjnym, kulturalno-oświatowym, profilaktycznym i sportowo-rekreacyjnym. Zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży. Współpraca z zakładami pracy i pracodawcami w celu przygotowania zatrudnienia młodzieży. - Praca od 4 do 8 godzin dziennie w godzinach: 7:45-15:45.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 1400 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas zastępstwa do 06.04.2022 r Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50%).

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Pedagogika, Psychologia lub Socjologia

Uprawnienia: kreatywność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków, Odporność na stres i trudne sytuacje, Bardzo dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie wyższe, kierunek studiów w zakresie pedagogiki, psychologii lub socjologii; dokładność, inicjatywa, zaangażowanie; bardzo dobra organizacja pracy. - WYMAGANIA DODATKOWE: dobra znajomość obsługi komputera (Windows, Word, MS Office, Excel ); obsługa urządzeń biurowych; kursy, szkolenia w zakresie wskazanych przepisów. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Pracodawca

Nazwa: ŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W KATOWICACH

Adres: Inwalidów Wojennych 16, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - Wymagane dokumenty i oświadczenia: Życiorys i list motywacyjny; Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. - Termin składania dokumentów do 31.12.2021 r. - Miejsce składania dokumentów: Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, Sekretariat, Plac Grunwaldzki 8-10, 40-950 Katowice. - Inne informacje: Oferty należy składać lub przesyłać na adres Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Katowicach. - Dokumenty można również przesyłać e-mailowo na adres: Aplikuj - Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym upublicznienie ogłoszenia, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił co najmniej 6%.

MŁODSZY WYCHOWAWCA, WYCHOWAWCA (1/2 ETATU)
Katowice
ŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W KATOWICACH