Praca MŁODSZY WYCHOWAWCA (NR 4885)

Dodano: 02.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2830 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stolarska 2, 85-851 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Praca z małymi i większymi dziećmi. Praca bezpośrednio z dzieckiem: indywidualna i w grupie. Realizacja zadań wynikających z planu pomocy dziecku, stały kontakt z rodziną dziecka, współpraca ze szkołą, współpraca z asystentem rodziny, przygotowanie dziecka do samodzielnego radzenia sobie w życiu dorosłym.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 830 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kierunek studiów: pedagogika opiekuńczo, opiekuńczo-wychowawcza, resocjalizacja. Umiejętność radzenia sobie w trudnych, konfliktowych sytuacjach, dobry kontakt z dziećmi, umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca

Nazwa: Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

Adres: Romualda Traugutta 5, 85-122 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: tel. 52 373 63 30 w 40 e-mail: Aplikuj

MŁODSZY WYCHOWAWCA (NR 4885)
Bydgoszcz
Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych