Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ/DOPOSAŻENIE PFRON/22/2438

ikona Dodano: 06.06.2022
ikona 3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ks. Józefa Schulza 3, 85-315 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTA I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ ELEKTRONICZNYCH I WEWNĘTRZNYCH BIEŻĄCE WSPIERANIE DZIAŁÓW FIRMY AKTYWNY UDZIAŁ W KAMPANII MARKETIGOWYCH I WYDARZEŃ FIRMOWYCH PRACE ARCHIWIZACYJNE I BUDOWA POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2022

Data zakończenia: 31.07.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: MINIMUM LEKKI STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ PAKIETU OFFICE EXEL I WORD OBSŁUGA KLIENTA

Pracodawca

Nazwa: CUKIERNIA SOWA Sp. z o.o.

Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Oferta w ramach wyposażenia stanowiska pracy ze środków PFRON. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryteria: a) osoby zarejestrowane w Urzędzie jako bezrobotne niepełnosprawne z terenu powiatu bydgoskiego lub b) osoby zarejestrowane w Urzędzie poszukujące pracy niepełnosprawne z terenu powiatu bydgoskiego. Kontakt osobisty z doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy ul. Toruńska 147, parter. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty. SKIEROWANIE DO PRACY

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ/DOPOSAŻENIE PFRON/22/2438
ikonaBydgoszcz
Cukiernia Sowa sp.j.