Praca MŁODSZY SPECJALISTA (ZUZ)

Dodano: 09.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3400 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Prowadzenie postępowań administracyjnych, wykonywanie pozwoleń wodnoprawnych, ustalanie stref ochrony bezpośredniej oraz podział kosztów utrzymania urządzeń wodnych, dokonywanie legalizacji urządzeń wodnych wykonanych bez wymaganego pozwolenia wodnoprawnego lub zgłoszenia, wykonywanie przeglądu pozwoleń wodnoprawnych. - Godziny pracy: 8:00-16:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3400 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony do 3 miesięcy, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe preferowane na kierunkach: inżynieria środowiska, gospodarka wodna lub pokrewne. Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagane umiejętności: komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pisania i redagowania tekstów, biegła znajomość obsługi komputera w tym obsługa pakietu MS Office. Wymagana znajomość przepisów ustawy Prawo wodne.

Pracodawca

Nazwa: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE

Adres: Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-250-41-27) w godzinach 8:00-15:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice).