Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca MŁODSZY REFERENT DZIAŁU KWATERMISTRZOWSKIEGO

ikona Warzyce
ikona Dodano: 21.06.2022
ikona 4327 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 38-200 Warzyce 467, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE OFERTY PRACY DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W RZESZOWIE W ZAKŁADCE PRACA: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-jasle-mlodszy-referent-dzialu-kwatermistrzowskiego-zakladu-karnego-w-jasle-1-etat Wymagane dokumenty należy do dnia 1 lipca 2022 r. przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej jako list polecony na adres: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie ul. Załęska 76, 35- 322 Rzeszów (decyduje data wpływu dokumentów do sekretariatu) z dopiskiem „Nabór na stanowisko (wskazać dział, stanowisko i jednostkę)”.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 327 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Kandydat powinien posiadać wykształcenie co najmniej średnie techniczne, mile widziane będą ukończone kursy z zakresu energetyki I, II, III, umiejętności z zakresu obsługi sieci informatycznych i teleinformatycznych oraz obsługi programów magazynowych oraz prowadzenia dokumentacji w tym zakresie. Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym.

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD KARNY W RZESZOWIE

Adres: ZAŁĘSKA 76, 35-322 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

MŁODSZY REFERENT DZIAŁU KWATERMISTRZOWSKIEGO
ikonaWarzyce
ZAKŁAD KARNY W RZESZOWIE