Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca MŁODSZY INSTRUKTOR DZIAŁU INFORMATYKI I ŁĄCZNOŚCI

ikona Olsztyn
ikona Dodano: 25.05.2022
ikona 4580 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piłsudskiego 3, 10-575 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym. Wymagane wykształcenienie wyższe (licencjat, inżynier,mgr), kierunek: elektroniczny, informatyczny,elektrotechniczny lub pochodny. Preferowana znajomość aspektów funkcjonowania urządzeń oraz sieci: -zabezpieczeń elektronicznych ( systemy alarmowe SSWIN, systemy telewizji dozorowej CCTV, systemy kontroli dostępu SKD), oprogramowania sieciowego, sprzętu i protokołów sieciowych. Systemów informatycznych (budowa komputera, sieci komputerowe, systemy operacyjne Windows), znajomość sieci LAN, WAN Informacje na stronie internetowej sw.gov.pl w zakładce Rekrutacja-oferty pracy)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 580 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Obywalelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych, która daje rękojmię prawidłowego wykonywania zadań, Kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także , a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dający rękojmę zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Pracodawca

Nazwa: OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W OLSZTYNIE/ARESZT ŚLEDCZY W OLSZTYNIE

Adres: Piłsudskiego 3, 10-575 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Informacje na stronie internetowej sw.gov.pl w zakładce Rekrutacja-oferty pracy)

MŁODSZY INSTRUKTOR DZIAŁU INFORMATYKI I ŁĄCZNOŚCI
ikonaOlsztyn
OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W OLSZTYNIE/ARESZT ŚLEDCZY W OLSZTYNIE