Praca MŁODSZY ASYSTENT D/S MARKETINGU I PR

Dodano: 10.08.2021
Część etatu
1500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Angielska Grobla 30/48, 80-756 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: praca nad kampaniami reklamowymi, FB, Instagram, Youtube... udział w Konferencjach i Forach Ekonomicznych, kontakt z klientem korporacyjnym

Rodzaj zatrudnienia: Praktyka absolwencka

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 1 500

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Data zakończenia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wysoka kultura osobista Po zakończonej praktyce istnieje możliwość podpisania umowy o pracę.

Pracodawca

Nazwa: Doradztwo Dla Firm sp. z o.o.

Adres: Angielska Grobla 30/48, 80-756 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: MPiPS - PGP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.