Praca MŁ. Spec. ds. Procesów Finansowo-Księgowych z j. hiszp.

Dodano: 15.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Mł. spec. ds. procesów finansowo-księgowych z j. hiszp.

Miejsce pracy: Katowice
Oferta pracy: Młodszy Specjalista ds. Procesów Finansowo-Księgowych z językiem hiszpańskim

Praca w Krakowie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Obowiązki:
-zarządzanie portfelem Klientów,
-przygotowywanie raportów (SAP i Excel),
-przetwarzanie płatności elektronicznych,
-kontaktowanie się z różnymi stronami Klienta przez telefon i e-mail,
-regularna weryfikacja kont dostawców w celu uniknięcia opóźnień płatnościach oraz przygotowywanie i wysyłanie przypomnień o płatnościach do Klientów.

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (min. B2) i angielskiego (min. B2),
-doskonałe umiejętności analityczne i komunikacyjne,
-postawa zorientowana na klienta,
-gotowość do pracy z systemami ERP,
-gotowość do rozpoczęcia kariery w międzynarodowym środowisku.

Nasz Klient oferuje:
-elastyczne godziny pracy oraz współpraca na zasadzie umowy o pracę,
rozbudowany pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, prywatne -ubezpieczenie na życie, karta multisport),
-profesjonalne środowisko pracy, które będzie wspierać cię na każdym etapie rozwoju,
-międzynarodowe środowisko pracy,
-hybrydowy model pracy,
-możliwości zawodowego rozwoju.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dot. oferty pracy. CV najlepiej wysyłać poprzez link wyżej :)