Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ikona Łaziska Górne
ikona Dodano: 17.05.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona 3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mikołowska 40, 43-173 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: MOTORYZACJA-WARSZTAT SAMOCHODOWY Wymiana olejów i filtrów, wymiana opon, wulkanizacja, drobna mechanika samochodowa OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na czas nieokreślony MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-173 Łaziska Górne ul. Mikołowska 40 PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-pt 8-16

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: Ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 17.05.2022

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: zawodowe mechaniczne-mile widziane. Doświadczenie: mile widziane na danym lub podobnym stanowisku. Może być osoba do nauczenia.

Pracodawca

Nazwa: F.H.U. PETRO-CAR S.C. PIOTR DURAŁEK, ANDRZEJ ŚLEZIAK

Adres: Mikołowska 40, 43-173 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
ikonaŁaziska Górne
F.H.U. PETRO-CAR S.C. PIOTR DURAŁEK, ANDRZEJ ŚLEZIAK