Praca MECHANIK-OPERATOR MASZYN

Gołębiew Nowy
Dodano: 15.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3400 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 99-300 Gołębiew Nowy 1, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Ustawianie i nadzór nad pracą parku maszynowego,obsługa maszyn pakujących i etykietyzujących,naprawa maszyn,utrzymanie ciągłości produkcji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,znajomość mechaniki i automatyki,uprawnienia na wózki widłowe UDT-mile widziane

Pracodawca

Nazwa: PlantiCo Zielonki Sp. z o.o. Zakład Hodowlano Nasienny Gołębiew

Adres: 99-300 Gołębiew Nowy 1, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV-wysyłać na wskazany adres email pracodawcy lub kontakt wyłącznie telefoniczny.