Praca MASZYNISTA

Gdańsk
Dodano: 01.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Subisława 22, 80-354 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Kontrola nad technologią chemii basenowej. Koszenie, odśnieżanie. Usuwanie drobnych usterek. Praca wg harmonogramu. Dwa miejsca pracy, na pełny i pół etatu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: . Pracodawca oferuje benefity wynikające z Ponad zakładowego Układu Zbiorowego Pracowników Oświaty, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i pracowników sfery budżetowej.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 10

Inne wymagania: praca w zespole, kreatywność, pracowitość.

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku

Adres: Subisława 22, 80-354 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -