Praca Malarz konstrukcji stalowych - umowa o pracę

Tarnów
Dodano: 16.06.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3700 zł / miesiąc

Opis oferty pracy:

Obowiązki:

 przygotowanie powierzchni elementów konstrukcyjnych zgodnie z technologią malowania na mokro;
 kontrolowanie przygotowanie powierzchni elementów do malowania;
 wykonywania malarskich prac antykorozyjnych wg instrukcji aplikacji wyrobów określonych przez producentów;
 kontrolowanie podstawowych parametrów w procesie malowania;
 załadunek oraz rozładunek elementów;
 przestrzeganie obowiązujących przepisów, norm oraz procedur.

Oferujemy:

 pracę przy realizacji niebagatelnych projektów w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej, realizującej projekty na rynek krajowy i międzynarodowy;
 pracę w ambitnym zespole posiadającym ugruntowane doświadczenie oraz bogate kwalifikacje;
 terminowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia;
 możliwość podnoszenia kwalifikacji;
 narzędzia oraz odzież roboczą;
 dopłaty do posiłków;
 zakwaterowanie.
Malarz konstrukcji stalowych - umowa o pracę
Tarnów