Praca MALARZ BUDOWLANY - SZPACHLARZ

Będzin
Dodano: 13.07.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Przygotowanie powierzchni budynków pod malowanie i zakładanie ochronnych i dekoracyjnych powłok malarskich (miejsce wykonywania pracy wg zleceń). Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:00 do 15:00 na terenie Będzina oraz woj. śląskiego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 19.07.2021

Data zakończenia: 01.01.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów dowolne. Umiejętności zgodne z wykonywanym zawodem. Umiejętność pracy w zespole. Sumienność.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne. Wymagane skierowanie do pracy.

MALARZ BUDOWLANY - SZPACHLARZ
Będzin
kontakt przez PUP