Praca MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Dodano: 10.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Grendierów 1, 41-216 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Realizacja bieżących zadań na magazynie (rozładunki, załadunki, kompletowanie zamówień), sprawdzanie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym oraz ilościowym zgodnie ze specyfikacją dostawcy, kontrola nad wydawanymi z magazynu towarami, utrzymywanie stanów minimalnych, transport wewnątrz zakładowy, sporządzanie dokumentacji wysyłkowej, praca w systemie trzyzmianowym (poniedziałek – piątek).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu, kierowca wózka widłowego, obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, itp.)

Pracodawca

Nazwa: INSTAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Grenadierów 1, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny, e-mail