Praca MAGAZYNIER (OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH)

Dodano: 18.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3500 - 4310 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SPACEROWA 4, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Transport wewnętrzny produktów, surowców podstawowych i pomocniczych dla wydziałów, optymalizowanie miejsc magazynowych, załadunek/rozładunek samochodów, prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 310 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.11.2021

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. zawodowe, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do pracy zmianowej (dwie lub trzy zmiany), umiejętność pracy w zespole, wysoka odpowiedzialność i samodzielność, dokładność w wykonywaniu zadań Oferują: w początkowym okresie praca na 2 zmiany, potem możliwość przejścia na 3 zmiany, co wiąże się z 25% dodatkiem do pensji zasadniczej, szeroki dostęp do szkoleń i możliwości doskonalenia zawodowego, bogaty pakiet socjalny, pakiet rodzinnego prywatnego ubezpieczenia medycznego, dofinansowanego przez Pracodawcę, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do posiłków realizowanych na terenie firmy.

Pracodawca

Nazwa: HORYZONT DORADZTWO PERSONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: ZWYCIĘSTWA 61/5, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny w pierwszym etapie rekrutacji.