Dodano: 02.11.2021
Umowa zlecenie
19 - 26 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gromadzka 46, 30-719 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Pakowanie przesyłek, wykładanie towaru. (Zabawki) Pierwszy miesiąc umowa zlecenie, następnie o pracę. Godziny pracy: 8-16.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 19,8 do 26,4 PLN

Opis wynagrodzenia: - netto 15-20 zł/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania pożądne

Zawody: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "GRAF" SPÓŁKA JAWNA JACEK BIGAJ, BOGUSŁAWA BIGAJ

Adres: Gromadzka 46, 30-719 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .