Praca MAGAZYNIER

Dodano: 13.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Podgórna 8, 83-130 Ropuchy, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: * Przyjmowanie i wydawanie towaru; *Planowanie przestrzeni magazynowej; *Rozkładanie towaru w magazynie; *Oznaczanie kartonów i wprowadzanie produktów na stan magazynowy; *Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentacją magazynową; *Obsługa urządzeń magazynowych- m.in. wózka widłowego niskiego składowania, terminala wagowego i Scanera; *Kontrolowanie stanów magazynowych; *Regularna inwentaryzacja magazynu; * Paletyzacja produktów i Surowca; * Współpraca i innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym, czy działem zaopatrzenia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: magazynier z obsługą wózka widłowego

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Inne] : Umowa o pracę: Od 3300 - 4200 brutto w zależności od umiejętności; Program motywacyjny (premia uznaniowa, premia za dyspozycyjność) Okres próbny 3 miesiące; Elastyczny tryb pracy (start 6:00-7:00 – w zależności od potrzeb pracodawcy)

Pracodawca

Nazwa: MICHNA MEAT SP. Z O.O. SP.K.

Adres: Podgórna 8, 83-130 Pelplin, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.