Dodano: 17.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3400 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zagnańska 149, 25-563 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Wyładunek i załadunek towarów, układanie towaru w/g terminów przydatności do spożycia, kompletowanie tras, sprzątanie magazynu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Opis wynagrodzenia: praca na dwie zmiany 6.00-14.00; 13.00-21.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: uprawnienia na wózek widłowy, umiejętność organizacji pracy oraz pracy zespołowej, książeczka SANEPID-owska

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Uprawnienia na wózek widłowy. Zakres obowiązków: Wyładunek i załadunek towarów, układanie towaru w/g terminów przydatności do spożycia, kompletowanie tras, sprzątanie magazynu.

Pracodawca

Nazwa: Świętokrzyskie Centrum Piekarsko-Cukiernicze "AS-POLZAP" Spółka Jawna

Adres: Zagnańska 149, 25-563 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV