Dodano: 30.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 2900 - 4300 zł / miesiąc

Magazynier

Miejsce pracy: Krosno
„PRACOWNIK MAGAZYNOWY Z OBSŁUGĄ DOKUMENTÓW MAGAZYNOWYCH W OPTIMIE
Firma Marine Tech S.A. z siedzibą w Krośnie w związku z rozwojem firmy, zatrudni pracownika do pracy w magazynie .

Wymagania:
- znajomość obsługi Optimy (moduł magazynowy) lub pokrewnego programu magazynowego
- wyksztalcenie średnie techniczne
- znajomość zastosowania poszczególnych dokumentów magazynowych
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie
- mile widziane będą kobiety

Oferujemy:
- pracę w systemie jednozmianowym
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania pracownika
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- pomoc w przyuczeniu do pracy na wskazanym stanowisku
- przyjazną atmosferę

Obowiązki:
- przyjmowanie i wydawanie paczek kurierowi
- fizyczne przyjmowanie towaru na magazyn i układanie na regałach
- kompletowanie detali i wydawanie do montażu
- fizyczne wydawanie towaru z magazynu
- bieżące sporządzanie dokumentów magazynowych (PZ, PW, RW, WZ) w Optimie
- stałe utrzymywanie aktualnych stanów magazynowych w Optimie
- sporządzanie raportów niedoborów

Aplikacje z dopiskiem „magazynier ” prosimy przesyłać na adres mailowy: Aplikuj
W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marine Tech w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”