Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca LOGOPEDA/NEUROLOGOPEDA

ikona Dodano: 10.04.2022
ikona 55 - 60 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawska 88, 21-580 Wisznice, powiat: bialski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, terapia logopedyczna i neurologopedyczna z dziećmi (2-6 godz. tygodniowo)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 6

Wynagrodzenie brutto: od 55 do 60 PLN

Opis wynagrodzenia: /godz.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.04.2022

Data zakończenia: 31.08.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: logopedia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, umiejętność pracy z dziećmi, mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia, doświadczenie zawodowe w pracy jako neurologopeda

Pracodawca

Nazwa: Rafał Szpilewicz

Adres: Warszawska 88, 21-580 Wisznice, powiat: bialski, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

LOGOPEDA/NEUROLOGOPEDA
ikonaWisznice
Rafał Szpilewicz